BOZOK ÜNİVERSİTESİ
MEZUNLARI BİRLİĞİ
Mezun Veritabanına kayıtlı öğrenci sayısı 4018

Neden üye olmalıyım

Bozok Üniversitesi Mezunları Birliği’ne üye olmanız herşeyden önce iş bulmanıza katkı sağlayabilir. Bağlantılar bölümünde yer alan iş tarama sistemleriyle çalışmak istediğiniz şehirdeki iş ilanlarını görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.  

Ayrıca mezunlar birliğine üye olmanız kariyerinize önemli katkılar sağlayabilir. Bozok Üniversitesinin alanında büyük başarılar elde etmiş çok sayıda mezunu bulunmaktadır.  Başarılı mezunların e-posta adreslerine ulaşarak onlarla iletişim kurabilir ve kariyer gelişiminiz için çok değerli önerilerini, belki de iş tekliflerini alabilirsiniz. Sayfamızda bulunan diğer bir bölüm başarı hikayeleridir. Bulunduğunuz sıralarda eğitim almış başarılı mezunların, başarı hikâyelerini okumak size ilham verecektir.

Bozok Üniversitesi Mezunları Birliğine üye olan, yönetici konumundaki mezunlarımız da personel taleplerini, çok hızlı ve isabetli bir şekilde karşılayabilirler.      

Sistem tamamlandığında kendi bölümünüzdeki ve diğer bölümlerdeki dönem arkadaşlarınızın iletişim bilgilerine ulaşabileceksiniz.